Tuš a běloba na kartonu, 6,5 x 38,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno 1958.Ilustrace z knihy J. Augusta a Z. Burian, An den Lagerfeuern der Altsteinzeit, Nakladatelství Urania Verlag, Leipzig-Jena-Berlin, 1. vydání,1958.